Митне оформлення енергоносіїв

Енергоносії

Митне оформлення енергоносіїв - важливий процес, що вимагає як поглиблених знань всіх деталей процесу, так і відповідального підходу. Специфіка декларованих товарів, а це нафта, нафтопродукти, електроенергія, природний газ і їх особливі властивості, пред'являють підвищені вимоги до всіх складових при оформленні необхідного комплекту митних документів.

Основні особливості митного оформлення на енергетичній митниці:

  • відсутність вимоги фактичного пред'явлення продукції митним представникам;
  • відсутність ідентифікації товарів, що переміщуються трубопровідним транспортом та лініями електропередачі;
  • особливості технологій транспортування відповідно до технічних регламентів на продукт і державними стандартами: допускається змішування товарів і зміна їх кількісних і якісних характеристик;
  • необхідність дотримання чітко регламентованих термінів митного оформлення енергоносіїв та внесення відповідних митних платежів;
  • необхідність оформлення періодичної (тимчасової) митної декларації для початку переміщення енергоносіїв через кордон;
  • чітке дотримання терміну дії отриманого тимчасової декларації;
  • оформлення митної декларації після закінчення регламентованого терміну переміщення енергоносіїв (у відповідному митному режимі) і, у випадках, передбачених законодавчими нормами України, внесення митних платежів.

Енергетична митниця проводить митне оформлення товарів, коди яких перераховані в наказі Мінфіну від 20.04.2015 № 448.

В середині 2017 року Україні відкрився митний склад на базі ПСГ (Підземних сховищ Газа), де, до проведення процедури митного оформлення, можна зберігати природний газ до 3 років без сплати мита.

Сьогодні компанії отримали можливість поставляти газ з Європи в сезон низьких цін, завдяки відкриттю митного складу для газу, закінчуючи його в українські ПСГ. Фахівці нашої компанії «ГРУПП СВ» вивчили всі особливості, пов'язані з оформленням природного газу зі складу. Тому ми гарантуємо якісне митне оформлення природного газу, поряд з нафтою, нафтопродуктами і електроенергією.

Специфіка переміщення енергоносіїв через кордон

Митне оформлення електроенергії розглядається, як окрема категорія, адже для неї немає складських приміщень в загальноприйнятому сенсі. Незважаючи на те, що електрику підмінити неможливо, фахівці проводять митне оформлення на енергетичній митниці, здійснюючи контроль кількості і якості продукту. Для цього енергетична митниця вивчає супровідну документацію, показання приладів, проводить контрольні заміри.

Якісно здійснити процедуру митного декларування енергоносіїв Вам допоможуть кваліфіковані фахівці компанії «ГРУПП СВ». Наш митний брокер на енергетичній митниці врахує специфіку оформлення вашого товару і позбавить як від втрати часу, так і від неврахованих деталей.

Подбайте заздалегідь про митне оформлення необхідної продукції і успішно розвивайте ваш бізнес!