Митне оформлення імпорту

Митне оформлення імпорту товарів в Києві: допоможемо підготувати перелік документів і забезпечимо безперешкодне переміщення вантажу через кордон

Іноземні товари, що ввозяться на територію України, підлягають митному оформленню. Незалежно від того, купуєте Ви готову продукцію або матеріали і сировину для подальшої переробки.

Митне оформлення імпорту відрізняється певною специфікою. Найчастіше у підприємця виникають наступні питання:

Який вид вантажів можна ввозити в країну? Які експертизи доведеться пройти? Як формується сума митних зборів і зборів? Які документи для оформлення імпорту потрібні?

Якщо у Вашому штаті немає досвідченого юриста, делегуйте обов'язки митно-брокерській компанії ТОВ «ГРУП СВ». Кваліфікований фахівець забезпечить своєчасне і безперешкодне оформлення вантажів на митниці Києва та Київській області.

Так Ви збережете час, гроші, а також позбудетеся зайвого клопоту у вигляді взаємодії з митними органами.

Основні моменти оформлення вантажу на митниці в Києві і області:

Збір і подача документів митному органу, які підтверджують умови ввезення товарів для вільного обігу на території України;

Оплата податкових зборів і зборів, передбачених законодавством країни;

Дотримання всіх актуальних вимог, стандартів і заходів, визначених Законом України;

Як працює митний брокер в Києві?

Головні етапи співпраці:

Визначення економічної доцільності ввезення вантажу. Говорячи простіше: разом з митним брокером Ви визначите, чи варта шкурка вичинки.

Оформлення акредитації, якщо реєстрація компанії в митному органі ще не проводилася.

Митний брокер визначає вартість митного оформлення імпорту з урахуванням всіх податкових зборів.

Збір і подача документів. Брокер визначає пакет документації, забезпечує правильність заповнення і своєчасну подачу в митні органи.

Контроль за переміщенням товарів через кордон. Митний брокер до Ваших послуг аж до моменту успішної доставки вантажу на територію країни.

Перелік документів для митного оформлення імпорту

Варто розуміти, що пакет документації може змінюватися. Актуальний перелік документів Вам надасть митний брокер «ГРУПП СВ». Однак уже зараз можна виділити основні вимоги митних органів:

Наявність картки акредитації для здійснення ЗЕД;

Надання документів про вид та вартості вантажу;

Наявність всіх фінансових документів;

Надання транспортної документації;

Певні категорії товарів варто підкріплювати дозвільними документами;

Навіщо Вам послуги з митного оформлення імпортних вантажів від компанії ТОВ «ГРУП СВ»?

Дотримання термінів. При найменших неточностях при заповненні документації процедура митного оформлення імпорту може принести істотні тимчасові витрати. Досвідчений митний брокер мінімізує будь-які ризики, пов'язані з декларуванням товару на митниці. Регулярне відстеження змін в законодавстві, контроль за виплатою податкових зборів, забезпечення своєчасної подачі документів - кваліфікація наших фахівців забезпечить дотримання встановлених термінів і заощадить Вам купу часу.

Кращі рішення. Наш митний брокер на зв'язку в режимі 24/7. Ви завжди зможете отримати вичерпну консультацію з питань, пов'язаних з митним оформленням вантажів.

Помірні ціни. З нашою допомогою митне оформлення імпорту товарів пройде для Вас максимально швидко і безперешкодно. Вартість послуг митного брокера - це хороше вкладення, яке позбавить Вас від не завжди приємних контактів з митними органами.

Чекаємо на Ваші заявки!