Акредитація на митниці

Акредитація на митниці в Києві: допоможемо оформити реєстрацію компанії в митному органі за все за один день

Щоб займатися зовнішньо-економічною діяльністю, підприємству необхідно оформити реєстрацію юридичної особи в митному органі.

Акредитація на митниці є збір інформації про суб'єкта ЗЕД, а також внесення в загальну базу даних.

Без реєстрації митне оформлення товарів неможливо. Тому картка акредитації на митниці - це перше, про що повинен подбати підприємець.

Відповідно до закону, реєстрацію можна оформити в будь-якому митному органі. Найчастіше процедура виконується за місцем реєстрації компанії або безпосереднього оформлення товарів.

Якщо Вам потрібно отримати акредитацію на митниці в Києві або Київській області, то Ви завжди можете звернутися в брокерську компанію ТОВ «ГРУПП СВ». З нашою допомогою процедура оформлення документації пройде швидко і гладко.

Як це відбувається

Основні етапи співробітництва:

  • Консультація. Ви подаєте заявку на сайті. Протягом години з Вами зв'язується представник компанії і надає всю вичерпну інформацію про майбутню процедуру реєстрації.
  • Підготовка. Для оформлення акредитації необхідно зібрати перелік документів, подати заявку в електронному вигляді. Митний брокер забезпечить правильність заповнення документації відповідно до законодавчих норм. 
  • Картка обліку суб'єкта. В середньому процес оформлення відбувається протягом одного робочого дня. Ви отримаєте картку акредитації та обліковий номер.
  • Внесення змін. Зміни даних про суб'єкта підприємництва вимагають повторної подачі документів. З нашою допомогою переакредитація на митниці проходить також просто і невимушено.

 Чому процес оформлення акредитації варто довірити митному брокеру?

  • Докладні консультації. Ви наймаєте особистого помічника - справжнього експерта і професіонала, який вбереже Вас від бюрократичних неприємностей.
  • Відстеження змін в законодавчих нормах. У підприємця фізично не вистачить часу, щоб своєчасно відслідковувати всі зміни в законі. Саме тому допомога фахівців просто необхідна. Митний брокер підкаже, які документи для акредитації потрібні, як правильно оформити електронну заявку і як уникнути поширених помилок при оформленні.
  • Величезний досвід взаємодії з митними органами. Кваліфікований митний брокер знає, як отримати акредитацію протягом декількох годин, заощадивши Вам час і гроші.

Ще кілька причин звернутися в компанію ТОВ «ГРУПП СВ»:

  • Оперативність. Наші фахівці готові приступити до оформлення документів вже сьогодні. Митний брокер дозволить Вам зберегти головний ресурс підприємця - час.
  • Точність. Багатий досвід компанії дозволяє оформити акредитацію на митниці в Києві в найкоротші терміни.
  • Доступність. Вкладення в послуги митного брокера - це інвестиція в дотримання термінів, економія коштів, а також бездоганний старт зовнішньо-економічної діяльності.

Чекаємо Вашої заявки!